OSP STEEL
X
BİZ KİMİZ ?

Onlarca Sektörün Görünmeyen Kahramanıyız... Biz "Çözüm" Üretiyoruz.

36.000 m² alanda, yıllık 10.000 tonu aşan üretim kapasitemizle, otomotiv, inşaat, maden vb. pek çok sektörün ihtiyacı olan özel kesitli çelik profiller üretiyoruz.

Yüksek Üretim Kabiliyetine Sahibiz...

Uzun yıllara dayanan başarılı üretim serüvenimizin merkezinde üst düzey üretim kabiliyetimiz yer alıyor. Sektörlerin gereksinim duyduğu profilleri kusursuz biçimde üretebiliyoruz.

Yalın Üretim Felsefesiyle Üretimi Mükemmelleştiriyoruz.

Sürekli iyileştirme felsefesi ile üretimde, kalitede ve teslimatta her gün daha iyisi için çaba harcıyoruz. Değeri ve değer akışını belirleyerek kaynaklarımızı verimli kullanmaya ve tüm paydaşlar için değer yaratmaya çalışıyoruz.

Kaliteli ve Esnek üretim, Zamanında Teslimat, En iyi toplam maliyet

Üretim kabiliyetimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönetim politikalarımızla bütünleştirerek ürünümüze yansıtıyoruz. Yüksek istihdam gücümüzle daima üretim odaklıyız. Çalışanlarımızın gücünü ve teknik becerimizi buluşturarak tek yumruk haline getiriyor, birlikte başarıyoruz.

Düşünce Sİstemİmİz

Misyonumuz

Tüm bilgi ve beceri kaynaklarımızı kullanarak, çevre, müşteri ve insan odaklı şekilde çeliğe şekil vermek.

Vizyonumuz

İnovatif yaklaşımı ile pazarda daha çok tercih edilen, ihracatını arttıran ve paydaşlarına katma değer sağlayan bir çelik profil üreticisi olmak.